מוצרי פרסום לקידום מכירות, לינק

אופניים חשמליות – הדבר הבא?

בעולם בו אנו חיים כיום, מרביתה של האוכלוסייה נוטה להתגורר במרכזים עירוניים. רובנו חיים בעיר גדולה יותר או פחות, כאשר בישראל במיוחד מרוכז חלק גדול מאוד מן האוכלוסייה בתל אביב וגוש דן המקיף אותה.

אחת הבעיות הגדולות הנובעות מהצפיפות וריכוז האוכלוסייה הגבוה במרכזי הערים הגדולות היא בעיית התחבורה. מאות אלפי אנשים צריכים להגיע מדי יום ממקום למקום, והתחבורה הציבורית אשר אמורה להוביל אותם לא תמיד מספיקה. בעיר כמו תל אביב, בה התחבורה הציבורית הפנימית כמעט ולא מצליחה לענות על צרכי התושבים, יותר ויותר אנשים פונים לפתרונות חלופיים. כך, ניתן לראות במרכזי ערים גדולות המוני אנשים אשר נוסעים על קטנועים או כלי רכב דו מנועיים כאלו ואחרים על מנת להגיע ממקום למקום ביתר קלות ומהירות. קורקינט ממונע הוא פתרון פופולארי לאחרונה בתל אביב, וכך גם אופניים.

לאחרונה, הוצג מוצר חדש בתחום התחבורה העירונית – אופניים חשמליות. מדובר באופניים עם פדלים ומנוע חשמלי קטן, אשר משלבות בין יתרונותיו של המנוע ויתרונות האופניים גם יחדיו. בעזרת סיבוב הדוושות (ה’פדלים’) יכול הרוכב לטעון את המצבר של המנוע החשמלי הקטן, ולספק לעצמו עוד כמה שעות של נסיעה ללא מאמץ.

Tags: